26-01-2022

Braktis muzikën?… Në serë merret me bujqësi

Sot ishte një ditë e bukur.”

Kështu u shpreh këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina.

Dhe meqë sot sipas saj ishte një ditë e bukur, ajo shkoi në një serë, ku iu përkushtua bujqësisë.

Ajo kishte mbledhur disa arka me zarzavate, kryesisht speca, siç tregojnë edhe fotot./NOA.al/GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.