26-01-2022

Brenda dasmës VIP të Bleros dhe Afronës

Të gjendur në Ranën e Hedhun, në një ceremoni martesore të mbajtur përgjatë perëndimit të djeshëm, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë këtu artistë të shumtë të estradës si dhe familjarët përkatës, shkruan Top Channel.
Këngëtari shkoi drejt altarit përkrah vajzës së tij, Tarës, nga martesa e mëparshme me Teuta Krasniqin, e ndërsa Afrona u shoqërua nga babai.

Dika mbajti veshur plot tre fustane.

Asnjë koment

Comments are closed.