26-11-2020

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në rajonin e Prizrenit?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, viziton Zonën Ekonomike në Suharekë. Më pas ai viziton edhe disa biznese në Prizren.

Ora 11:00
Kryetari i PDK-së dega në Prizren, Shaqir Totaj mban konferencë pwr medie lidhur me shkarkimet e fundit të drejtorëve të shkollave, nga ana e kryetarit të Komunës Mytaher Haskuka. (Zyrat e degës së PDK-së, Prizren). /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.