22-10-2020

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në rajonin e Prizrenit?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e Drejtorisë së Shëndetësisë, Narqize  Arënliu Hoxhaj, do të bëjnë përurimin e shtimit të katit të dytë dhe renovimit të katit të parë të Qendrës së Mjekësisë Familjare në fshatin Zhur.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit del keq sa i përket Perfomancës (Dokument)

Ora 10:00
Mbahet mbledhja e nëntë e Komiteti për Politikw dhe Financa të Komunës së Rahovecit. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit në objektin e ri të administratës komunale)/GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe :

Vdiq Prof. Dr. Hamdi Ajazaj

Asnjë koment

Comments are closed.