22-06-2024

Cilat janë fjalët e Xhakës pas përjashtimit të Behramit nga Kombëtarja e Zvicrës?

Veç Behramit nga Zvicra janë larguar edhe Lishteiner, Djouru dhe Fernandes.

E Xhaka në facebook ka falënderuar që të tre për raportet e mira që kanë pasur, përcjellë lajmi.net.

“Djema, krejt çka mund të ju them është faleminderit. Ishit ikonat e ekipit të Zvicrës. Kemi shumë kujtime, dhe jemi shokë përjetë”, ka shkruar Xhaka.

Ndryshe Behrami ka akuzuar trajnerin e Zvicrës se e ka përjashtuar nga kombëtarja për arsye politike.

Asnjë koment

Comments are closed.