20-05-2024

Çka thonë bastoret për ndeshjen Suedi-Zvicër

Takimi ndërmjet Suedisë dhe Zvicrës fillon për diç më shumë se një orë dhe të gjithë adhuruesit e basteve e kanë rastin që të marrin këshillat fundit se cilat kuota nga kjo ndeshje ti vendosin në tiketat e tyre.

Zvicra është favorite për të fituar, por kuotat për epilog fiks janë të larta dhe ata që mendojnë që takim përfundon brenda 90 minutave mund të eksperimentojnë me dy kuota (Suedia 3,25 kuotën për fitore, Zvicra 2,7)./insajderi/

Asnjë koment

Comments are closed.