04-10-2023

Çka vendosi VAR në ndeshjen Liria – Drita për Superligën e Kosovës ?

Liria dhe Drita kanë barazuar pa gola në xhiron e dytë sezonale në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja filloi me ritëm të lartë, me dy ekipet që patën rastet e tyre, por që mungoi edhe konkretizimi.

“Intelektualët” realizuan tre gola në ndeshje, por që të tretë u anuluan nga VAR-i.

Skuadra e Dritës nga dy ndeshje në ligë ka një fitore dhe një barazim, kurse Liria ka një humbje dhe një barazim./GS

Shpallje:

SHITET SHTËPIA në Prizren 
Shtëpia ndodhet në rrugën “Faredin Hoti” (ish- rruga e Red Bullit)
Mund të jetë një imazh i ndriçimi
Ka dy kate ( e mobiluar ) me orientim nga Lindja. Sipërfaqja 2 ari.
Kati I ka kuzhinë e sallon – 1 dhomë, banjë dhe këndin nënshkallë.
Kati II ka 3 dhoma, banjë, dy ballkone.
Mund të ndahet në kate të veçanta, si dy banesa.
Ka shkallë normale për tavan, që ka dritare dhe ballkon.
Shtëpia ka 3 ballkone dhe një terasë, të gjitha të rregulluara me qeramikë.
Ka garazh dhe kuzhinë verore.
Ka dokumente të rregullta.
Çmimi sipas marrëveshjes. Tel: +383 44 230 330

Mund të jetë një imazh i pemë

Asnjë koment

Comments are closed.