22-05-2024

Çudit Blero: Po më tha nusja të dal, do dal nga Big Brother!

Blero ka folur i përmallur për të dashurën e tij. Ai ka përshëndetur nga kamera dhe tha se nëse ajo ja kërkon është gati të lërë lojën në shtëpinë e famshme.

“Me më thanë nusja dil tani, unë dal në sekondë. Beb nëse thua me dalë, unë dalë menjëherë. E jap jetën për të. Pa të nuk mund të rri”, u shpreh artisti i njohur./n0a

 

Asnjë koment

Comments are closed.