17-09-2021

Dëme të konsiderueshme në Mamushë, serat në ujë (FOTO-VIDEO)

Një lexues i portalit “Gazeta e Prizrenit” ka dërguar foto dhe një video-xhirim ku shihen sipërfaqe të tokës bujqësore në Mamushë, të mbuluara me ujë pas daljes nga shtrati të lumit “Toplluha”.

Nga ajo që shihet, janë të konsiderueshme dëmet në bujqësi. /GazetaePrizrenit.net

 

Asnjë koment

Comments are closed.