19-06-2024

Digjet një shtëpi në Prizren

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në lagjen Hoqa të Prizrenit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve dhe të policisë.

Persona të lënduar nuk ka pas, por vetëm dëme materiale, njofton Klan Kosova

Asnjë koment

Comments are closed.