22-07-2024

“Do t’i falë një copë shpirti Kosovës”, Sabriu me fjalë të mëdha për Emina Çunmulajn

Këngëtari kosovar Sabri Fejzullahu dhe modelja Emina Çunmulaj gëzojnë një miqësi të shëndoshë.

Takimet e tyre më të shpeshta janë në Kosovë, ku modelja viziton shpesh vendin tonë duke mos e harruar asnjëherë prejardhjen.

Ishte këngëtari ai i cili publikoi një fotografi me modelen shqiptare, duke i bërë dedikimin special.

“Sot takova ikonën e bukurisë dhe Konsulen e Nderit të Shqipërisë në Florida, Eminën e bukur me shpirt edhe më të bukur. Ajo do t’i falë një copë shpirti të saj të madh Kosovës me punën e saj humanitare që e bën me vite. Krenar me ty @eminacunmulaj”, shkroi ai.

Asnjë koment

Comments are closed.