13-07-2024

Vdes një 70-vjeçar në plazhin e Durrësit

Sipas njoftimit të policisë, i moshuari banues në Laprakë, ka pësuar arrest kardiak sapo ka hyrë në det.

“Rreth orës 10:15, në lagjen nr. 13, shtetasi J. Gj., 70 vjeç, banues në Laprakë, dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit”.

Asnjë koment

Comments are closed.