24-10-2021

Dragash: Gjendja e mjerueshme e rrugës në shkollën e Kosavës (Video)

Emisioni “Zyra e Ankesave”, që transmetohet në RTV Dukagjini ka transmetuar disa fotografi nga rruga që dërgon në shkollën fillore të Kosavës.

Moderatori dhe analisti i njohur, Arben Ahmeti ironizon madje, duke thënë se “nëse bie shi, nxënësit duhet të shkojnë me anije në shkollë”./Opoja Sot/

Asnjë koment

Comments are closed.