27-11-2022

Dua Lipa me skena të nxehta në klipin e ri (video)

Këngëtarja prishtinase me famë botërore, Dua Lipa, në projektin e saj më të ri shfaqet me skena të nxehta.

Këngën “Electricity” e ka realizuar në bashkëpunim me Silk City, Diplon dhe Mark Ronsonin.

Image

Asnjë koment

Comments are closed.