13-05-2021

Duat Haradinaj viziton Rexhep Selimin pasi ju konfirmua aktakuza: Këtu jemi!

Gjykata Speciale sot ja konfirmoj aktakuzën Rexhep Selimit dhe nesër ai duhet të udhëtoj në drejtim të Hagës.

Menjëherë pasi ju konfirmua aktakuza, rivali politik i Selimit, Daut Hardinaj shkoj e vizitoj në shtëpi.

Haradinaj ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me Selimin dhe ka shkruar: Këtu jemi!

Në të kaluarën, Selimi e Haradinaj kanë pasur përplasje në Kuvendin e Kosovës, por duket se UÇK-ja i bashkoj përsëri ata./Indeksonline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.