30-05-2024

Dy policë i neutralizojnë shpejt dy persona, momenti kur i kapin në motoçikletë (Pamje)

Një intervenim tejet profesional i Policisë së Kosovës është parë para pak minutash në parkingun që ndodhet prapa bustit të “Zahir Pajazitit” në Prishtinë.

Dy policë kanë arritur të neutralizojnë në kohë rekorde dy persona që tentuan të iknin me motoçikletë

Policët fillimisht ndalojnë me këmbë motoçikletën dhe brenda pak sekondave i shtrijnë dy personat që mbanin helmeta në kokë.

Më pas në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe forca shtesë të policisë të cilët i kanë dorëzuar në stacion policor dy qytetarë.

Nuk dihet ende se për çfarë veprash përnale dyshohen dy personat e arrestuar./Indeksonline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.