15-01-2021

Dy policë rrehen keq me dy qytetarë, pamje të rënda (Video)

Një rrahje në mes të dy policëve dhe dy qytetarëve ka ndodhur sonte në Ferizaj.

Pamjet janë bërë virale ndërkohë që si ka përfunduar ngjarja ende nuk dihet.

Në video shihen duke u grushtuar të dyja palët.

Asnjë koment

Comments are closed.