12-07-2024

E dhimbshme, ndërron jetë zyrtari i ri policor

Ka ndërruar jetë pas disa ditësh qëndrimi në spital zyrtari policor, Devoll Oseku.

Polici prishtinas ishte aksidentuar pak ditë më parë me motoçikletë në fshatin Llukar.

Gjendja e Osekut ishte e rëndë dhe për pasojë ai ka humbur betejën me jetën./IO

Asnjë koment

Comments are closed.