04-06-2020

Enca pyetje për fansat: A m’kishe çu te…

Enca Haxhia është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar. Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe ato provokuese, shkruan noa.al. Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet veshur me një fustan bardhezi.

Krahas fotos ajo shkruan: “A mkishe çu te nona?”.

Fotot ka marrë komentet të shumta në Instagram, ku këngëtarja numëron jo pak por mbi 2 milionë ndjekës.

Asnjë koment

Comments are closed.