30-05-2024

Fansat e Realit duan për trajner atë që pak kanë gjasa ta marrin

Tifozët e Real Madridit kanë të preferuarin e tyre për pasues të Zinedine Zidane.

Francezi sot ka njoftuar ndarjen me Real Madridin, pas drejtimit prej dy vite e gjysmë.

Largimi i tij ka bërë që media e afërt me Real Madridin ‘AS’, të hap një sondazh online për pasuesin e Zidanes te ‘Los Blancos’.

Deri më tani, në këtë sondazh kanë votuar afër 75 mijë persona, dhe 40.38% e tyre, kanë zgjedhur trajnerin e Liverpoolit, Jurgen Klopp, për trajner të Real Madrid./zeri/

Asnjë koment

Comments are closed.