24-10-2021

Festë në PS, Veliaj shpall fitoren

Erion Veliaj nga Partia Socialiste ka shpallur fitoren në Njësinë numër 1 në Tiranë.

Ai tha se ky është një mandat shumë i fortë për të bashkuar njerëzit, shkruan Indeksonline.

Ka qenë një natë e gjatë për skuadrën tonë, në fakt për disa anëtarë të skuadrës tonë, nata ka qenë 72 orë. Megjithatë qartazi ja ka vlejtë, njëshi ka dalë njësh sepse ne kemi fituar në njësinë numër një me mbi 52.4 për qind të votave dhe dua të falënderoj gjithë skuadrën tonë. Ka qenë një fushatë fantastike, jam krenar për secilin prej jush”, u shpreh ai gjatë një konference për media.

 

Asnjë koment

Comments are closed.