01-03-2021

Fjalët prekëse të babait për të birin që humbi jetën sot në Prizren

Sot rreth ores 10:10 minuta, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren , ka ndodhur nje incident i rëndë me ç’rast ka humbur jetën një 15 vjeçar si pasojë e plagëve të marrura nga mjete të mprehta.

Babai i tij përmes një postimi në Facebook, ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij, raporton tv Prizreni.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem Zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit

Asnjë koment

Comments are closed.