14-07-2024

Formacionet Ballkani – Sivasspor

Ballkani dhe Sivasspor ndeshen sonte për herë të dytë në kuadër të Conference League. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

No description available.

Asnjë koment

Comments are closed.