17-06-2024

Humb kontrollin, shoferi përfundon me veturë në një barnatore në Rahovec

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Rahovec në mbrëmjen e sotme.

Sipas fotografisë të dërguar nga një sinjalizues shihet se një person derisa ka humbur kontrollin ka përfunduar me veturë brenda barnatores.

Në vendin e ngjarjes janë paraqitur njësitet e Policisë së Kosovës teksa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Vetura është e tipit BMW dhe nuk është me tabela vendore.

Asnjë koment

Comments are closed.