24-09-2021

Frashër Krasniqi lajmërohet pas arrestimit nga Policia: Për veriun 11 milionë, për UÇK’në dosje

Aktivisti i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, është lajmëruar në Facebook, pasi u arrestua nga Policia e Kosovës.

Ai ka publikuar në këtë rrjet social një fotografi nga momenti i arrestimit të tij, derisa ka shkruar për pagesën e rrymës në veri e UÇK’në.

“Për veriun 11 milionë. Për UÇK-në dosje, e për kundërshtarët politikë arrestime brutale. Qeveri e pabarazisë dhe autoritarizmit”, ka shkruar Krasniqi. /Gazeta Express.

Asnjë koment

Comments are closed.