21-01-2021

Fshati i kreut të PDK-së përmbytet nga vërshimet

Përmbyetjeve nuk iu kanë shpëtuar as disa fshatra të Suharekës. Peqani është njëri nga ta.

Fshati i kreut të PDK-së dhe kandidatit për kryeministër, Enver Hoxhaj është përmbytur nga ujë pas reshjeve të mëdha të shiut.

Banorët kanë dalë në terren dhe po tentojnë që të shmangin dëme më të mëdha materiale./Indeksonline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.