01-08-2021

Gani Gërmizaj, drejtor i ri për Arsim në Prizren

Gani Gërmizaj, një aktivist nga Nisma do të jetë drejtori i ri i Arsimit në Prizren, transmeton “GazetaePrizrenit.net”.

Këtë e ka konfirmuar edhe kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, pas largimit të drejtorit për Arsim, Skënder Susurit.

“GazetaePrizrenit.net” mëson se Gërmizaj është një mësimdhënës i fizkulturës dhe deri më tani nuk ka pasur ndonjë përvojë në menaxhim/ GazetaePrizrenit.net/

Fotografia e Gani Germizaj

Gërmizaj, i pari nga e majta me kryesinë e Nismës.

Asnjë koment

Comments are closed.