22-05-2024

Gjendet trupi i pajetë i një policeje në shtëpinë e saj

Dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka bëre vetëvrasje pak momente më parë.

Viktima thuhet të jetë rreth 46-vjeçare dhe se dyshohet se vetëvrasja ka ndodhur në shtëpinë e saj, përcjell IndeksOnline.

Këtë e ka bëre të ditur, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan ka pranuar një informatë se një pjesëtare e PK-së rreth 46- vjeçare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj ne Gjilan. Patrulla është nisur menjëherë ne atë drejtim, gjithashtu edhe njësitet tjera relevante. Për informata tjera ju njoftojmë”, ka berë të ditur Hashani.

Asnjë koment

Comments are closed.