04-07-2022

Gjyshja rrihet nga nipi në Suharekë

Në Suharekë është arrestuar një person, pasi ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.