29-11-2022

Goditet këmbësori në Mamushë, shoferi ik nga vendi i ngjarjes

Një person i mitur është goditur nga një kamionetë në Mamushë.

Ngasësi pas shkaktimit të aksidentit ka ikur nga vendi i ngjarjes.

 

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe ka nisur hetimet në lidhje me rastin.

 

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit ku po vazhdon të kurohet./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.