22-01-2022

Goditet nga vetura një femër në Prizren

Në Prizren është goditur nga vetura një femër, dhe ka pësuar lëndime.

Policia ka njoftuar se i dyshuari (K-Shqiptar) përderisa ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia ka goditur këmbësoren  K-Boshnjake”,

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor”, njofton Policia.

Nuk raportohet për të arrestuar./GazetaePrizrenit.net”/

Asnjë koment

Comments are closed.