05-12-2020

Has: Gjuan me armë në dasmë, intervenon policia

Një person nga fshati Gjonaj i Prizrenit, gjatë një ahengu familjar kishte shtënë me armë zjarri në ajër.

Nga i dyshuari është konfiskuar një revole, gjashtëmbëdhjetë fishekë, dy karikatorë dhe dy gëzhoja.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa me vendim të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti në procedurë të rregullt

Asnjë koment

Comments are closed.