06-10-2022

I mituri nga Prizreni kanos motrën dhe burrin e saj

Një i mitur nga Prizreni është shoqëruar në stacionin policor, pasi që përmes telefonit ka kanosur motrën dhe burrin e saj.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi Policisë:

KANOSJE

Prizren 04.06.2022 – 11:00. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar (i mitur), pasi që përmes telefonit ka kanosur motrën dhe burrin e saj. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.