28-05-2024

Irani nis sulmin ndaj Izraelit

Irani ka nisur një sulm kundër Izraelit duke përdorur dhjetëra dronë.

CNN raporton duke cituar katër zyrtarë amerikanë dhe izraelitë.

Asnjë koment

Komento