16-08-2022

Ja kur dhe ku voton Haskuka

Kandidati i LVV-së për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, voton sot në shml “11 Marsi”.

“Në ora 10:00, kandidati për kryetar të Komunës së Prizrenit nga Lëvizja VETEVËNDOSJE!, prof. dr. Mytaher Haskuka, do të votojë në shkollën e mesme të lartë teknike “11 Marsi”, njofton LVV në Prizren.

Asnjë koment

Comments are closed.