14-07-2024

Jarinja e Bërnjaku ende të mbyllura

Kanë kaluar më shumë se një javë që nga sulmi terroristë në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë rreshteri policor Afrim Bunjaku.

Nga dita e sulmit terroristë më 24 shtator në veri dy pikat kufitare në veri të Republikës së Kosovës, Jarinjë dhe Bërnjak, vazhdojnë të jenë të mbyllura.

Në përditësimin e sotëm të Ministrisë së Punëve të Brendshme, shihet se edhe këtë të hëne në këto dy pika ende nuk ka qarkullim dhe vazhdojnë të jenë të mbyllura./IO

Asnjë koment

Comments are closed.