06-12-2023

Parashikimi i motit për sot ( e hënë )

Për sot parashikohet mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-43 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 20 – 25 °C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.