13-06-2021

Jepet lamtumira e fundit për dy vëllezërit që u goditen nga treni në Gjermani

Sot iu është dhënë lamtumira e fundit të dy vëllezërit nga fshati Ratishë e Deçanit që u mbytën nga treni në qytetin Bruckberg të Gjermanisë.

Të ndjerët për pak do të varrosen, të pranishëm në varrimin e tyre janë miq dhe familjarë.

Asnjë koment

Comments are closed.