24-05-2024

Kanosje me thikë në Suharekë

Një person në Suharekë për shkak të kanosjes me thikë ndaj disa personave.

Sipas policisë, i dyshuari mashkull K/Shqiptar, për motive të panjohura i ka kanosur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar dhe persona të cilët ishin prezent.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Në raportin 24-orësh të policisë nuk jepen hollësi për vendin e saktë të rastit. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.