14-04-2021

Kaq seksi nuk e keni parë asnjë herë Marina Vjollcën

Marina e cila është njëra ndër prezantueset më seksi shqiptare, di si të jetë në qendër të vëmendjes pavarësisht se është larg ekranit dhe publikut.

Ajo sapo ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të zi.

Marina në këtë fotografi shfaqet mjaft elegante dhe seksi në të njëjtën kohë.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e fundit të Marinës. /ZËRI/

 

Image

Asnjë koment

Comments are closed.