27-09-2021

Katër persona rrihen për një vend-parkim në Prizren

Katër persona të dyshuar janë përleshur mes veti në Prizren.

Sipas policisë, kjo ka ndodhur pas një mosmarrëveshje rreth një vend-parkim.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Policia ka njoftuar se dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.