01-12-2020

Këngëtari që kishte përforcuar Lirinë e Prizrenit publikon albumin e ri

Mike Martins ishte ndër emrat e shumtë që iu bashkuan vitin e kaluar Lirisë nga Amerika Latine.

Ai vinte nga Republika Dominikane, dhe shpejtë u gjend në ballinat e portaleve.

Në vend të talentit në futboll, ai bëri bujë me talentin e tij si këngëtar.

Karriera e tij në Liri ishte jetëshkurtër, kurse një vit më pas, ai sot ka bërë të ditur se ka publikuar albumin e parë me këngë, shkruan Gazeta Olle.

Martins e ka titulluar albumin Fantasia, derisa ka falënderuar familjen për mbështetjen.

Asnjë koment

Comments are closed.