14-06-2021

Këshilltari i Alblena Reshitajt mohon lajmin për shkarkimin e saj

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj nuk është shkarkuar nga ky post.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar për Klan Kosova këshlltari i ministres, Leutrim Sahiti.

Ai ka thënë se raportimet për shkarkimin e Reshitajt nuk janë të vërteta.

Edhe nënryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, në një prononcim për Klan Kosova ka mohuar lajmin për shkarkimin e Ministres se Mjedisit.

Asnjë koment

Comments are closed.