16-04-2024

Këta janë referët e xhiros së 28-të të Superligës

Sot janë caktuar referët që do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjet e xhiros së 28-të të Superligës së futbollit.

Pa dyshim, dueli kryesor i kësaj fundjavë do të jetë ai mes Llapit dhe Dritës, i cili do të luhet të dielën në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Në këtë ndeshje refer kryesor do të jetë Visar Kastrati.

Më poshtë mund t’i shihni çiftet e ndeshjeve të fundjavës dhe referët, vëzhguesit dhe delegatët. /GE

 

Asnjë koment

Comments are closed.