20-05-2024

Kryeministrat e ‘hasmuar’, Shpend Ahmeti ua sugjeron një takim Kurtit e Ramës për t’u sqaruar

Ish-kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti u ka propozuar një takim Edi Ramës, kryeministrit të Shqipërisë dhe atij të Kosovës, Albin Kurti për t’u sqaruar

Ahmeti ka thënë se nuk jemi popull i madh që të hasmërohemi në mes veti.

“Një Stadium, dy kate.  Një takim o mirë me bo ju dy kryeministrat me u sqaru ose shpjegu mospajtimet mes dy njerëzve se nuk jena shumë që mu hasmu.  Edhe ky hasmim nuk na duhet tani”,  ka shkruar ai. /Express/

Asnjë koment

Comments are closed.