22-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e diel )

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta në pjesën e parë të ditës, ndërsa gjatë orëve të pasditës pritet i shtim i tyre, duke sjellur reshje lokale shiu, sidomos në orët e mbrëmjes. Ka mundësi të ketë ndonjë shkarkesë elektrike.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 27°C. /MK

 

Asnjë koment

Comments are closed.