24-10-2021

Kryetari dhe disa lojtarë të Lirisë pranojnë përgjegjësinë për dështimin

Kryetari i KF ” Liria”, Qemal Krasniqi dhe disa nga lojtarët kryesor të klubit prizrenas, përmes një konference për media, kanë marrë përgjegjësitë e tyre për dështimin e radhës të realizimit të objektivave për rikthim në elitën e futbollit kosovar.

Ata gjithashtu kanë bërë thirrje që të ndryshohet funksionimi i menaxhimit të këtij klubi./tv pz

Asnjë koment

Comments are closed.