19-04-2024

Ky është personi që vdiq tragjikisht në pishinë

Një person ka humbur jetën në Banjë të Istogut. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të raportit 24-orësh, teksa ka shtuar se tashmë i ndjeri ishte dërguar në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor. Aty u konstatua vdekja e tij.

Në anën tjetër, burime të IndeksOnline bëjnë me dije se bëhet fjalë për Gëzim Hoxha. I ndjeri ishte 52-vjeçar.

HETIM I VDEKJES

Banjë, Istog 30.03.2024-18:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte në pishinë kishte kërkuar ndihmë dhe ishte ndihmuar nga shpëtimtari i pishinës. Mjeku kujdestar i pishinës i kishte ofruar ndihmë mjekësore dhe me autoambulant ishte dërguar në spitalin e Pejës, ku mjeku kujdestar e kishte konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Lexo edhe:

Ndërron jetë profesori Mejdi Elezi

 

Asnjë koment

Comments are closed.