24-09-2021

Lajm i mirë: Asnjë vdekje dhe vetëm 2 raste të reja me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë shënuar vetëm 2 raste të reja me koronavirus nga 1944 testime.

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se asnjë person nuk ka vdekur si pasojë e Covid 19, kurse 3 persona janë shëruar, transmeton Indeksonline.

Në 24 orët e fundit janë bërë 12 mijë e 430 vaksinime.

Asnjë koment

Comments are closed.