23-04-2024

Lëndohet një person në vendin e punës në Malishevë

Një person ka pësuar lëndime trupore në vendin e tij të punës në një kompani në Banjë të Malishevës.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, transmeton Koha.net.

Njësit relevante dhe inspektori i punës kanë dal në vendin e ngjarjes.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti është duke u hetuar.

Asnjë koment

Comments are closed.